Pelle Åberg, Blomsterförsäljerskan
2012-10-12
151364
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Blomsterförsäljerskan, signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 33x24 cm.