Efter Chagall färglitografi
2012-10-10
151083
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985), efter: Figurkomposition, färglitografi, osignerad, 22x38 cm
Mittveck