Ragnar Johansson olja
2012-10-07
151062
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Positano Italien, monogramsignerad RJ, olja på duk, 33x65 cm