Roland Svensson färglitografi
2012-10-10
151009
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad Roland S, 38/75, färglitografi, 18x56 cm