Uno Vallman oljemålning
2012-10-07
150971
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913): Pojkporträtt, signerad och daterad Uno Vallman 1944, olja på pannå, 79x66 cm