Olle Pettersson oljemålning
2012-10-06
150957
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETTERSSON, Olle (1905-1991): "Träpiren - Göteborg", signerad Olle Pettersson, olja på duk, 64x97 cm,
PROVENIENS: Svensk-Franska Konstgalleriet