Dekorelement Kina
2012-10-06
150910
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, Kina, 1800-tal, lackarbete på trä, delvis förgylld dekor, 45x14 cm