Madeleine Pyk färglitografier
2012-10-05
150796
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Biljardspelaren" resp "Söndagspromenad", signerade Madeleine Pyk, 245/250 resp XXX/XXX, färglitografi, 49x65 resp 46x55 cm, oramade