Lennart Jirlow färglitografi
2012-10-05
150785
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Köket", signerad L. Jirlow, 196/310, färglitografi, 46x61 cm