Lennart Jirlow färglitografi
2012-10-05
150784
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "I trädgården", signerad L Jirlow, 47/380, färglitografi, 46x55 cm
Gulnad.