Yrjö Edelmann litografi
2012-10-07
150752
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper mot svart bakgrund, signerad Y Edelmann, 52/175, färglitografi, bladstorlek 62x45 cm, oramad