Figuriner
2012-10-05
150700
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, porslin, musicerande par, höjd 32 cm
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.
Skador