Kandelabrar, Raoul Wallenberg

Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg
Kandelabrar, Raoul Wallenberg

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, för 6 ljus, höjd 45 cm
Proveniens: Diplomaten och affärsmannen, Raoul Wallenberg

150687

2012-10-04