Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik
2012-10-07
150649
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd -95, blandteknik/akvarell på papper, bladstorlek 42x30 cm, oramad