Saltkar silver Moskva
2012-10-04
150637
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SALTKAR, silver, Moskva, 1820-40-tal, förgylld, med godronnering, höjd 4 cm, längd 9 cm
Förgyllning med visst slitage, kanternas undersidor med bucklor