Cornelis Corneille färglitografi
2012-10-04
150624
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (född 1922): Komposition, signerad och daterad Corneille- 91, HC 16/25, färglitografi, 24x49 cm