Ulf Wahlberg färglitografi
2012-10-05
150616
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -78, XXVII/XXXX, färglitografi, 49x65 cm