Albert Johansson färglitografi
2012-10-05
150615
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 56/90, färglitografi, 64x88 cm