Oljemålning
2012-10-04
150563
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Frankrike, otydligt signerad, nakenmodell, olja på duk, 46x33 cm