JH Snell oljemålning
2012-10-04
150561
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNELL, James Herbert,(1861-1935): Parklandskap, signerad J Herbert Snell, olja på pannå, 25x35 cm