Alfred Hedlund oljemålning
2012-10-08
150527
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Alfred (1884-1930): Stadsmotiv, signerad Alfr. Hedlund, olja på duk, 65x54 cm