Indopersisk akvarell
2012-10-03
150471
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MANUSKRIPTBLAD, indopersisk, akvarellerad jaktscen, textsida a tergo, bladstorlek 32x19 cm
Fläckar, lagning