Lars Rolf olja
2012-10-04
150470
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLF, Lars (1923-2001): Segelbåt, signerad och daterad L R -48, olja på duk, 45x53 cm