Tage Hedqvist olja
2012-10-04
150463
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Soluppgång, signerad och daterad Tage Hedqvist -42, olja på duk, 49x72 cm