Bert Håge Häverö färglitografier
2012-10-03
150458
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932) (3 st): "Sunnan", "Vaxhom" och Skärgårdgubbar, signerade, daterade samt numrerade Bert Håge Häverö 78, 351/361, samtliga 45x37 cm