Karl Axel Pehrson färglitografi
2012-10-03
150451
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska växter, signerad och daterad K.A. Pehrson -90, 349/385, färglitografi, 39x58 cm