Karl Axel Pehrson färglitografi
2012-10-03
150450
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotirka växter, signerad och daterad K.A. Persson -86, färglitografi, 283/385, 38x45 cm