Anna-Lisa Thomson olja
2012-10-03
150447
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THOMSON, Anna-Lisa (1905-1952): "Utsikt i staden", signerad Anna Lisa Thomson, olja på duk, 31x34 cm