Bertil Wahlberg oljemålning
2012-10-03
150419
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-80): Skärgårdsklippor med hus, signerad Wahlberg, olja på duk, 34x68 cm