Jan Naliwajko oljemålning
2012-10-02
150397
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Naken kvinna, olja på duk, signerad och daterad 1974, 24x25 cm