Berndt Friberg miniatyrer
2012-10-02
150327
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINIATYRER, 5 st, Berndt Friberg, Gustavsberg, samtliga signerade Friberg, höjd 2-8,5 cm
Den stora blå miniatyrvasen med mynningsnagg