Petter Thoen färglitografi
2012-10-02
150266
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THOEN, Petter (född 1943):"He had only one thing on his mind!", färglitografi, signerad P. Thoen, 53/360, 50x37 cm