Christer von Rosen
2012-10-02
150022
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VON ROSEN, Christer (född 1928): Självporträtt bakom myggnät, signerad och daterad på baksidan Christer von Rosen 1963-66, målning på pannå bakom myggnät i form av handspegel, 33,5x18 cm