Litografier
2012-09-29
149911
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LITOGRAFIER, 4 st, 1800-tal, ur "Le petits malheurs du bonheur", ramarnas mått 33x26 cm