Francis Walker oljemålning
2012-10-01
149894
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WALKER S, Francis (1848-1916): "The upper lake Killarney", signerad Francis S Walker, olja på duk, 50x75 cm