Einar Jolin färglitografi
2012-10-01
149875
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Fasaner vid Drottningsholms slott, signerad Jolin EA, färglitografi, 45x55 cm