Einar Jolin oljemålning
2012-10-01
149872
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Lokatt, signerad och daterad Jolin 1963, olja på duk, 50x60 cm