Yrjö Edelmann litografi
2012-10-01
149859
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Landskapsbild, signerad Y Edelmann, 56/125, litografi, 57x48 cm