Karaffer
2012-09-29
149854
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARAFFER, 2 st, glas, med coasters, 1800-tal, nyrokoko, höjd 29 cm
Torrsprickor i coasters, bruksskador i flasklocken