Klubbat för:
54 000 SEK
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Drottning Lovisa Ulrika resp Konung Adolf Fredrik, olja på duk, vardera 78x63 cm
Dukskador
149802
2012-09-29