Sanna Kihlberg blandteknik
2012-10-01
149793
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KIHLBERG, Sanna (samtida) (4): "Vill inte gifta mig", signerade och daterade a tergo Sanna Kihlberg 1994, blandteknik, 25x25 cm vardera
Den gula lagad, den blå med ramskada