Danka Jaworska färglitografi
2012-10-01
149772
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAWORSKA, Danka (född 1951): "Hanna II", signerad och daterad Danka Jaworska 1990, 45/125, färglitografi, 58x39 cm