Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-01
149762
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Stilleben med fåglar, bär signatur, olja på duk, 55x76 cm
Renoverad, dubblerad, lagningar