Akvarell Stockholm
2012-10-12
149758
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på palett (papp): Gustav Adolfs torg och operan, daterad 1830, 38x27 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Skador