Alexander Vasilenko litografi
2012-09-29
149727
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad och numrerad Vasilenko, 91/230, litografi, 103x240 cm