Snapplåsgevär
2012-09-27
149714
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SNAPPLÅSGEVÄR, nordafrika, kammarstycket med graverad och förgylld dekor samt smedstämpel, stämplat lås, helstock med inläggningar och pipband av silver, längd 180 cm