Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-09-29
149644
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920-): Stadsmotiv - Trosa, signerad R. Ljunggren, 251/360, färglitografi, 21x31 cm