Marcel färglitografi
2012-10-01
149635
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain II", signerad och numrerad Marcel 327/350, färglitografi, 68x48 cm