Klubbat för:
14 500 SEK
12 000 SEK
VASARELY, Victor (1908-1997): 4 serigrafier ur Museimappen, mapp ingår, signerade och numrerade 99/295, bildyta 95x64, bladmått 107x74 cm
149614
2012-09-28