Anders Hultman färglitografi
2012-09-28
149593
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HULTMAN, Anders (född 1945): Bröllop, signerad Hultman, 290/290, färglitografi, 39x44 cm